postheadericon Wisiorki, naszyjniki, kolie

Każda kobieta dobrze wie, że odpowiednio dobrana biżuteria potrafi odmienić kreacje, nadać jej nowego wyrazu i charakteru. Każda kobieta powinna posiadać w swojej garderobie biżuterię na specjalne okazje. Jest nią na pewno złota biżuteria, elegancka i niezwykle efektowna, a jednocześnie delikatna i subtelna.

Kolekcje damskiej biżuterii bogate są w różne eleganckie kolczyki, łańcuszki, bransoletki, złote zegarki i pierścionki. Jednak by biżuteria zdobiła, a nie szpeciła, musi być odpowiednio dobrana. Dopasowana musi być nie tylko do kreacji, ale harmonijnie komponować się ze sobą powinny także poszczególne jej elementy. Szczególnie ważne jest to w przypadku pierścionków, kolczyków i wisiorków. Bardzo często te dwa elementy biżuterii są dostępne w kompletach. Takie rozwiązanie pozwala na idealne dopasowanie.

Jednak zawieszki nie muszą być koniecznie noszone z kolczykami. Wisiorki mogą być wykonane ze złota żółtego, białego. Niezwykle oryginalne i efektowne są także zawieszki wykonane z obu rodzajów złota. W zależności od naszych upodobań, możemy także wybrać wisiorki dodatkowo zdobione kamieniami: cyrkoniami, bursztynem, ametystem, opalem i wieloma innymi kamieniami naturalnymi we wszystkich kolorach tęczy. Takie połączenie kamieni naturalnych i złota jest niezwykle proste, ale bardzo efektowne.

Wisiorki mogą przybierać niezwykle różnorodne kształty. Ogromną popularnością wśród kobiet cieszą się wisiorki w kształcie kwiatów, a także serduszek. Taka zawieszka w kształcie serca jest nie tylko dodatkiem, elementem biżuterii, ale także doskonałym prezentem dla ukochanej kobiety, dowodem miłości.

Dużą popularnością cieszą się także zawieszki w kształcie liter. Niezwykle delikatne, ale piękne są także wisiorki w kształcie koniczyny, kwiatów, delfina, małego słonia i wielu innych zwierząt i roślin. Ślicznie prezentują się także zawieszki, w których centralnym elementem jest kamień delikatnie ozdobiony złotymi detalami.

Wisiorki i zawieszki, to także złote medaliki przedstawiające Matkę Bożą, Jezusa, postacie różnych świętych, a także krzyżyki.