postheadericon Stylowa biżuteria dla Pań

Każda prawdziwa kobieta wie, że strój, nawet najbardziej elegancki, to jednak nie wszystko. Kluczem do efektownego i oszałamiającego wyglądu są dodatki, a przede wszystkim biżuteria. Dobrze dobrana, szczególnie złota biżuteria, potrafi odmienić każdą kreację.

Biżuterię można wykonać ze złota żółtego, białego lub też z obu rodzajów jednocześnie.

Kobieca biżuteria, to przede wszystkim złote kolczyki, często występujące w zestawie z zawieszką. Kolczyki mogą być wykonane z różnego rodzaju złota, mogą także być dodatkowo ozdobione kamieniami: cyrkoniami, opalem, brylantami, topazem, bursztynem, perełkami i wieloma innymi kamieniami w różnych kolorach. Dzięki temu można dopasować kolczyki do kreacji na każdą okazję i w różnych kolorach.

Kolczyki powinny być jednak dopasowane nie tylko do kreacji, ale przede wszystkim do innych elementów biżuterii, takich jak zawieszka czy pierścionek, a pod względem kształtu, do fryzury i kształtu twarzy. By uniknąć żmudnego dobierania tych elementów, można pokusić się o zakup w sklepie jubilerskim kompletu biżuterii, który zazwyczaj składa się z kolczyków, zawieszki lub wisiorka, a czasem także z pierścionka.

Oczywiście elementami kobiecej biżuterii są także niezwykły i niepowtarzalny pierścionek, czyli pierścionek zaręczynowy, a także obrączka ślubna. Ten rodzaj biżuterii jest wybierany raz na całe życie, dlatego też powinny być wybierane z rozwagą. Oczywiście wybór pierścionka zaręczynowego należy głównie do mężczyzny, a obrączki powinno się wybierać wspólnie.

Kobieca biżuteria, to także złote zegarki, z bransoletką, złotą kopertą, w różnych kształtach. Szczególnie eleganckie złote zegarki posiadają także dodatkowe zdobienia z cyrkonii lub innych kamieni. Zegarki damskie nie tylko mają wskazywać godzinę, ale także zdobić kobiecą rękę.

Złota biżuteria jest doskonałym prezentem dla kobiety. Można ją podarować ukochanej kobiecie praktycznie na każdą okazję: urodziny, imieniny, rocznicę ślubu, walentynki. Jednak każda kobieta wie, że złota biżuteria jest przeznaczona na specjalne okazje i nie komponuje się z każdą kreacją.